Teadmata valed väited online kasiino kohta

Teadmata valed väited online kasiino kohta

Mida tähendab online kasiino?

Interneti-hasartmänguasutuse avamine on paljudele ettevõtjatele pilkupüüdev ettevõtte idee. Interneti-mängude turg kasvab pidevalt ja liigub ka miljardeid dollareid aastas, kuid kuidas te saate tegevusse? Oleme tegelikult koostanud lahendused mõnele kõige tavalisemale küsimusele, mis inimestel on online-hasartmänguteenuse käivitamise kohta.

Need lahenduskokkuleppe tingimused (“leping”) on kokkulepe ühelt poolt teie (“teie” või “kasutaja”) ning ka Golden Nugget Atlantic City, LLC (“GN”) ja ka Rush Street Interactive NJ LLC vahel. (“RSI”) (koos “äri”, “meie” või “meie”) teisest küljest. See leping kontrollib meie tegevust ja ka Sugar, Residence online kasiino saidi pakkumist, samuti teie ligipääsu ja selle kasutamist, olenemata sellest, kas sellele pääsete juurde arvutisüsteemi või mobiilseadme kaudu aadressil , või mobiilirakenduse või mis tahes muu kaasaegse tehnoloogia (koos “teenused”).

2. GN on volitatud osutama teenuseid New Jersey osariigis Interneti-arvutimängu loa NJIGP 15-002 alusel, mille on välja andnud videomängude jõustamise New Jacket Division (DGE) ning samuti vastavalt ja kooskõlas New Jacketi kasiinokontrolli seadusega, NJSA 5:12 -1 jj. (“seadus”), samuti selle alusel edendatavad seadused, NJAC

(“eeskirjad”). GN on omandanud lahenduste käitamiseks RSI ja samuti on DGE määranud RSI-le tarnija tunnustuse nr 86573. Selles lepingus osaledes tunnistate, et RSI võib välja töötada mis tahes GN-i õigused ja täita ka GN-i mis tahes käesolevast lepingust tulenevaid kohustusi. 1. 3. 1. 4. Võime seda Kokkulepet muuta omal soovil teile ette teatamata või ette teatamata.

Jätkates teenuste kasutamist pärast käesoleva kokkuleppe muutmist, nõustute selliste muudatustega. Peate seda lepingut hindama enne iga lahenduste kasutamist.

1. Alla kahekümne ühe (21) aasta vanuste (“Täiskasvanu”) liitumine Internetis kihlveomängudega on kriminaalkuritegu, samuti ei ole lubatud teenuseid kasutada ühelgi alla täiskasvanud isikul. Ajastame oma äranägemise järgi õiguse nõuda teilt igal ajal tõendeid vanuse kohta või neid andmeid uuesti kinnitada.

2. 2. Veebiarvutite mängimisele kehtivad nii föderaalsed piirangud kui ka piirangud, eriti piirangud Interneti-arvutimängudele, mis on sätestatud dokumendis 18 USC 1084 jj. (The Cord Act) ja ka 31 USC 3163 kuni 3167 (UIEGA). See on nii föderaalne kui ka New Jersey osariigi www.mikebrownov.gitbook.io/eesti-kasiino-boonus/ seaduste rikkumine (NJSA 5:12-95.

Online-kasiino tööle panemine

Lahenduste kaudu pakutavate panustamisvideomängudega liitumiseks peate sõna otseses mõttes asuma New Jersey osariigis. Nõustute, et te ei püüa sellistes kihlveotoimingutes osaleda, kui asute füüsiliselt väljaspool New Jersey osariiki, ning tunnistate ka, et iga selline katse võib viia teie vastu suunatud sundmeetmete võtmiseni.

Need geograafilise asukoha määramise tehnoloogiad teatavad meile kindlasti selle tööriista füüsilise asukoha, mida kasutate meie teenuste kaudu videomängudele juurdepääsuks. Teenuse kontole registreerudes ja/või teenusepakkujaid kasutades nõustute ülalkirjeldatud geograafilise asukoha määramise tehnoloogiate kasutamisega ja teie asukohta New Jersey osariigis kinnitavate kirjete salvestusruumiga kuni 10 (10) eest. ) aastat vastavalt seadusele ja ka määrustele.

Palun võtke meiega ühendust, kui teil on teatud funktsioonide saadavuse kohta küsimusi. 2. 3. Isikud, keda (i) kasutavad veebikasiinod osariigis New Jacket või mitmesugused muud ettevõtted, millel on kasiino saidi litsentsid osariigis New Jacket, ja lisaks (ii) kellel on “oluline töötaja DGE litsentsi, ei tohi panustada üheski New Jersey osariigi online kasiinos või samaaegselt saates ning seetõttu ei ole neil lubatud teenustele juurde pääseda ega neid kasutada.

Te mõistate ja nõustute sellega, et me ei saa teile pakkuda mingeid seaduslikke soovitusi või garantiisid ning me ei anna mingit kinnitust ega garantiid seoses Pakkujate kasutamise seaduslikkusega. Teie vastutate ainuisikuliselt selle kontrollimise eest, kas teie registreerimine teenustes ning nende kasutamine ja jätkuv kasutamine on kooskõlas kõigi teid puudutavate seadustega.

Internetikasiino põhitõdede selgitus

Kui teil on lahenduste kasutamise õiguspärasuse kohta küsimusi, lugege palun oma juriidilisi juhiseid. 3.

Share this post


096 6969 913